Фліпчарт магнітно-маркерний на ніжках SECTOR MМ-07010 (70х100 см)
- В наявності
- Код: 3731897
2 399 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фліпчарт магнітно-маркерний SECTOR MM-07010 (70×100 см)
Ідеальний помічник для офісних презентацій, навчальних занять чи мозкових штурмів — фліпчарт SECTOR MM-07010 поєднує функціональність, мобільність і надійність. Його лакована металева поверхня чудово підходить для письма маркерами та легко очищується, а також дозволяє закріплювати інформацію за допомогою магнітів.
Ідеальний помічник для офісних презентацій, навчальних занять чи мозкових штурмів — фліпчарт SECTOR MM-07010 поєднує функціональність, мобільність і надійність. Його лакована металева поверхня чудово підходить для письма маркерами та легко очищується, а також дозволяє закріплювати інформацію за допомогою магнітів.
- Розмір робочої поверхні: 70×100 см
- Каркас з алюмінієвого профілю 12×12 мм — легкий і водночас міцний
- Металеві опори з труб 20×20 мм і 15×15 мм забезпечують стійкість
- Поличка для маркерів 500×28 мм інтегрована у трубу 40×20 мм
- Телескопічні ніжки дозволяють регулювати висоту від 1100 до 1750 мм
- 2 канцелярські затискачі для закріплення паперу або нотаток
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 60 |
| Гарантія | 12 |
| Довжина: | 1080 |
| Короткий опис | Фліпчарт магнітно-маркерний на ніжках SECTOR MМ-07010 (70х100 см) |
| Країна виробництва | Україна |
| Матеріал поверхні | Метал |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Розміри поверхні | 70x100 см |
| Тип поверхні | Магнітно-маркерна |
| Тип товару | Фліпчарт |
| Ширина | 720 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴












