LENOVO IdeaCentre AIO 27ARR9 моноблок 27FM/R3 7335U/16/512/UMA/DOS/Luna Grey
- В наявності
- Код: 3725017
36 999 ₴
Захопливий дизайн та висока ефективність
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ARR9 Luna Grey (F0HQ002VUO) поєднує сучасний стиль, практичність та сучасні характеристики, яких достатньо для комфортного використання всією сім’єю. Практично безрамковий дисплей діагоналлю 27 дюйма з роздільною здатністю 1920 × 1080 розміщений на витонченій підставці, яка заощаджує вільне місце на столі. Завдяки процесору AMD Ryzen™ 3 7335U з тактовою частотою 3,0–4,3 ГГц, оперативній пам’яті об’ємом 16 ГБ DDR5 та 512 ГБ на SSD-накопичувачу в тебе будуть необхідні ресурси для виконання універсальних завдань.
Компактний і практичний
Витончений моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 допоможе з роботою, навчанням, спілкуванням, вебсерфінгом і розвагами. Він дуже зручний для перегляду відео та проведення сеансів онлайн-зв’язку. Елегантний дизайн робить стиль пристрою універсальним: він матиме гармонійний вигляд у будь-якій кімнаті будинку чи в офісному кабінеті.
Комфортний перегляд і сучасні комунікації
Широкі кути огляду дисплея Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 дають можливість насолоджуватися переглядом фільмів або серіалів кільком глядачам. Вбудовані динаміки по 3 Вт дають змогу комфортно прослуховувати аудіо без підключення зовнішніх пристроїв.
Потрібен відеозв’язок? Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 оснащений інтегрованою камерою 5 Мп і мікрофоном. Якщо треба підключити периферійні пристрої, можеш скористатися підключенням Bluetooth 5.2 або одним із рознімів чи портів. На «борту» Lenovo IdeaCentre AIO 3 — один USB 3.2 та два USB 2.0, Ethernet (RJ-45) та HDMI 1.4. Завдяки продуманому дизайну ти швидко облаштуєш усі комунікації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7335U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | 5,0 МП |
| Комплектація поставки | Клавіатура USB Calliope, чорна, укр; миша USB Calliope, чорна |
| Короткий опис | моноблок 27FM/R3 7335U/16/512/UMA/DOS/Luna Grey |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | Gigabit Ethernet |
| Опис відеокарти | AMD Radeon 660M |
| Периферія в комплекті | Дротова клавіатура + дротова мишка |
| Призначення і можливості | Висока продуктивність |
| Розмір екрану, дюйми | 27 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
- Ціна: 36 999 ₴










