

Екран ELITE SCREENS M120XWV2 настінний ручний 120" 4:3 182,40Х243,8
- В наявності
- Код: 1214688
7 950 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обладнаний подвійним настінним і стельовим кріпленням. Чудова видимість із будь-якого кута перегляду (кут огляду 160). Чорна зворотна сторона матеріалу запобігає проникненню світла. Стандартні чотирибічні чорні маскувальні крайки. Екран виготовлений із матеріалу MaxWhite — довговічного та легко мийного, захищений від швидкого займання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Screens |
| Колір | Білий |
| Розміри екрану | |
| Вага | 11.94 кг |
| Висота | 140 мм |
| Діагональ екрану | 120 дюйм |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | екран настінний ручний 120"(4:3) 182,40Х243,8 |
| Країна виробництва | China |
| Пульт ДУ | Немає |
| Розміри екрану, см | 182,40x243,8 |
| Тип проекційного екрану | Ручний рулонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 950 ₴



