LENOVO ThinkCentre 50q Gen 4 системний блок i5-13420H/8/256/Intel HD/W11P/K/Bla c
- В наявності
- Код: 3735141
31 499 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ThinkCentre Neo 50q Gen 4 – потужність, універсальність і надійний захист в компактному форм-факторі
Зустрічайте новий Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 (12LN003SUI) — сучасний міні ПК, створений для бізнесу, що швидко розвивається та потребує стабільної продуктивності щодня.
Це компактне, але продуктивне рішення ідеально підходить для оптимізації робочих процесів, підвищення рівня безпеки та ефективного використання простору.
Продумана та міцна конструкція
ThinkCentre Neo 50q Gen 4 завдяки компактному форм-фактору легко інтегрується в будь-який офіс або домашній робочий простір, зберігаючи охайний вигляд і функціональність.
Корпус створений із розрахунком на довгі роки роботи, витримує інтенсивне навантаження і забезпечує стабільну продуктивність навіть у складних умовах.
Процесор Intel® Core™ i5-13420H 13-го покоління гарантує швидку обробку даних і впевнену багатозадачність.
Наявність сучасних портів — USB-C, HDMI та інших — відкриває широкі можливості підключення периферії та передачі зображення.
Висока швидкодія в повсякденній роботі
ThinkCentre Neo 50q Gen 4 забезпечує оперативну роботу завдяки сучасним компонентам і швидким накопичувачам.
SSD на 256 ГБ прискорює запуск системи й програм, а також може бути розширений при необхідності, що забезпечує гнучкість у зберіганні даних.
8 ГБ оперативної пам’яті DDR4 гарантують стабільну роботу кількох програм одночасно без відчутних затримок, що дозволяє підтримувати ритм роботи та мінімізувати простої.
Розширена безпека для вашого бізнесу
З урахуванням сучасних вимог до захисту інформації, ThinkCentre Neo 50q Gen 4 оснащений комплексом безпеки ThinkShield. Він включає засоби захисту від крадіжок і несанкціонованого доступу, забезпечуючи цілісність і конфіденційність ваших даних.
Інструменти резервного копіювання та відновлення допомагають швидко відреагувати на непередбачені ситуації, а можливість дистанційного керування спрощує адміністрування й підтримку безпеки.
Зустрічайте новий Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 (12LN003SUI) — сучасний міні ПК, створений для бізнесу, що швидко розвивається та потребує стабільної продуктивності щодня.
Це компактне, але продуктивне рішення ідеально підходить для оптимізації робочих процесів, підвищення рівня безпеки та ефективного використання простору.
Продумана та міцна конструкція
ThinkCentre Neo 50q Gen 4 завдяки компактному форм-фактору легко інтегрується в будь-який офіс або домашній робочий простір, зберігаючи охайний вигляд і функціональність.
Корпус створений із розрахунком на довгі роки роботи, витримує інтенсивне навантаження і забезпечує стабільну продуктивність навіть у складних умовах.
Процесор Intel® Core™ i5-13420H 13-го покоління гарантує швидку обробку даних і впевнену багатозадачність.
Наявність сучасних портів — USB-C, HDMI та інших — відкриває широкі можливості підключення периферії та передачі зображення.
Висока швидкодія в повсякденній роботі
ThinkCentre Neo 50q Gen 4 забезпечує оперативну роботу завдяки сучасним компонентам і швидким накопичувачам.
SSD на 256 ГБ прискорює запуск системи й програм, а також може бути розширений при необхідності, що забезпечує гнучкість у зберіганні даних.
8 ГБ оперативної пам’яті DDR4 гарантують стабільну роботу кількох програм одночасно без відчутних затримок, що дозволяє підтримувати ритм роботи та мінімізувати простої.
Розширена безпека для вашого бізнесу
З урахуванням сучасних вимог до захисту інформації, ThinkCentre Neo 50q Gen 4 оснащений комплексом безпеки ThinkShield. Він включає засоби захисту від крадіжок і несанкціонованого доступу, забезпечуючи цілісність і конфіденційність ваших даних.
Інструменти резервного копіювання та відновлення допомагають швидко відреагувати на непередбачені ситуації, а можливість дистанційного керування спрощує адміністрування й підтримку безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1110 кг |
| Комплектація поставки | USB Calliope Keyboard, Black, Ukrainian<br> USB Calliope Mouse, Black<br> |
| Короткий опис | системний блок i5-13420H/8/256/Intel HD/W11P/K/Bla c |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | Gigabit Ethernet |
| Опис відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Периферія в комплекті | Дротова клавіатура + дротова мишка |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer and 5V@0.9A charging) 1x USB 3.2 Gen 2 (Always On and 5V@2.1A charging) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI® 2.1 TMDS 1x DisplayPort™ 1.4 1x Ethernet (RJ-45) |
| Розміри пристрою, мм | 179 x 182.9 x 36.5 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип корпусу | Tiny (1L) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 499 ₴












