

Кронштейне для проектора(нахил15,довжина430-650см) BRATECK
- В наявності
- Код: 3106874
849 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Нахил: 15 °.
- Макс. навантаження: до 20 кг.
- Відступ від стелі: 430-650 мм.
- У кронштейні передбачено кабель канал.
- Кріпиться до стелі або стіни.
- Відстань між лапками регулюється від 225-316 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Розміри | |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 318 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1752 кг |
| Відстань між лапками регулюється від | 225-316 мм |
| Довжина труби кріплення | 430-650 мм |
| Колір | Срібло |
| Короткий опис | кронштейне для проектора(нахил15,довжина430-650см) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кут нахилу | 15° |
| Кут повороту | 8° |
| Тип товару | Кронштейн |
| Тип труби | Телескоп |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴



