
Екран ELITE SCREENS M99UWS1 настінний ручний 99" 1:1 177,8Х177,8 Black case
- В наявності
- Код: 1492516
4 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екран ідеально підходить як для домашнього користування, так і для конференц-залів. Обладнаний подвійним настінним і стельовим кріпленням. Чудова видимість із будь-якого кута перегляду (кут огляду 160). Чорна зворотна сторона матеріалу запобігає проникненню світла. Стандартні чотирибічні чорні маскувальні крайки. Екран виготовлений із матеріалу MaxWhite — довговічного та легко мийного, захищений від швидкого займання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Screens |
| Колір | Чорний |
| Розміри екрану | |
| Вага | 8.7 кг |
| Висота | 140 мм |
| Діагональ екрану | 99 дюйм |
| Співвідношення сторін | 1:1 |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | екран настінний ручний 99"(1:1) 177,8Х177,8 Black case |
| Країна виробництва | China |
| Пульт ДУ | Немає |
| Розміри екрану, см | 177,8x177,8 |
| Тип проекційного екрану | Ручний рулонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴



