Екран ELITE SCREENS Electric100XH проекційний моторизований, настінний, Electric100XH100" 16:9 221,4 x 124,5 см, MaxWhite
- Немає в наявності
- Код: 3699591
16 180 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Моторизований проекційний екран Elite Screens Electric 100XH ідеально підійде як для домашнього кінозалу, так і для освітніх і комерційних презентацій. Завдяки наявності вбудованого 12 вольта тригера ви зможете синхронізувати підйом і опускання екрану з енергетичним циклом проектора.
За допомогою спеціальних кріплень до стіни і стелі ви легко і просто розмістите екран у будь-якому зручному для вас місці. Крім того, спеціальний матеріал екрану не доставить вам клопоту, адже він в 1.1 рази стійкий до щоденного використання і легко миється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Screens |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Розміри екрану | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 140 мм |
| Діагональ екрану | 100 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | проекційний екран моторизований, настінний, Electric100XH100" (16:9) 221,4 x 124,5 см, MaxWhite |
| Країна виробництва | China |
| Матеріал корпусу | MaxWhite 1.1 Gain Matte |
| Пульт ДУ | Немає |
| Розміри екрану, см | 221x125 |
| Тип проекційного екрану | Мобільний електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 180 ₴



