


Екран ELITE SCREENS Electric110H моторизований настінний110" 16:9 244*137см
- В наявності
- Код: 3469090
18 240 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорний проекційний екран Spectrum Series 110" з електроприводом від Elite Screens виготовлений з матеріалу MaxWhite, який легко чистити і він довговічний для щоденного використання. З коефіцієнтом посилення 1,1 і кутом огляду 160° він підходить для більшості застосувань, в комерційних цілях, для презентацій або домашнього кінотеатру. Матеріал екрану поставляється зі стандартною чорної підкладкою для усунення проникнення світла, а текстурована проекційна поверхня допомагає усунути муар або «гарячі точки».
Вбудований критичний вхід 5-12В дозволяє екрану синхронізувати опускання і підйом з циклом включення проектора. Екран розгортається при включенні проектора і згортається при виключенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Screens |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Розміри екрану | |
| Вага | 18.25 кг |
| Висота | 150 мм |
| Діагональ екрану | 110 дюйм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Проекційний екран |
| Коротрий опис | екран моторизований настінний110"(16:9)244*137см |
| Країна виробництва | China |
| Пульт ДУ | Є |
| Розміри екрану, см | 244x137 |
| Тип проекційного екрану | З електроприводом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 240 ₴



