Ноутбук ASUS UM5606WA-RK331W 16_3K_OLED/R9 AI 365/24/1TB SSD/Radeon 880M/W11/BL/Sleeve/RJ45 adapter/Zumaia Gray
- Немає в наявності
- Код: 3730704
77 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Zenbook S 16 – витонченість і продуктивність у новому форматі
ASUS Zenbook S 16 – це перший у своєму класі 16-дюймовий ультратонкий ноутбук із підтримкою штучного інтелекту, який поєднує елегантний дизайн і високу продуктивність. Його корпус виконаний із новітнього матеріалу Ceraluminum, натхненного природними відтінками, що надає пристрою довговічності та унікального стилю. Завдяки мінімальній товщині всього 1,1 см цей ноутбук зберігає витонченість без компромісів у потужності.
Вражаюча продуктивність
Zenbook S 16 оснащений сучасним процесором AMD AI 9 365, що забезпечує швидкість роботи та енергоефективність. Інноваційна система охолодження з двома вентиляторами, випарною камерою та ґратчастими вентиляційними панелями підтримує оптимальну температуру навіть під високим навантаженням, зберігаючи рівень шуму не вище 25 дБ при легких завданнях.
Інноваційний дизайн вентиляції
Система охолодження має унікальну ґратчасту конструкцію з 3522 вентиляційними отворами, створеними на високоточному верстаті ЧПК. Це не тільки покращує тепловідведення, а й додає пристрою стильного вигляду.
Автономність для цілодобового використання
Завдяки потужному акумулятору Zenbook S 16 дозволяє працювати цілий день без підзарядки. А технологія швидкого заряджання через USB-C забезпечить відновлення заряду за мінімальний час.
OLED-дисплей для професійної якості зображення
Zenbook S 16 оснащений 16-дюймовим 3K OLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує виняткову точність передачі кольорів. 100% охоплення простору DCI-P3 робить його ідеальним для дизайнерів, фотографів та відеомонтажерів. Крім того, технологія OLED знижує випромінювання синього світла на 70%, забезпечуючи комфорт для очей під час тривалої роботи.
Інтелектуальна система заряджання
Підтримка технології Power Delivery дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C. Вбудований контролер автоматично регулює потужність, забезпечуючи захист від перенапруги, перегріву та інших потенційних ризиків.
Надійність військового рівня
Zenbook S 16 відповідає жорстким вимогам стандарту MIL-STD 810H, пройшовши 12 методів і 26 випробувань на міцність. Ця витривалість робить ноутбук ідеальним для мобільного життя, забезпечуючи довговічність і надійність у будь-яких умовах.
ASUS Zenbook S 16 – це перший у своєму класі 16-дюймовий ультратонкий ноутбук із підтримкою штучного інтелекту, який поєднує елегантний дизайн і високу продуктивність. Його корпус виконаний із новітнього матеріалу Ceraluminum, натхненного природними відтінками, що надає пристрою довговічності та унікального стилю. Завдяки мінімальній товщині всього 1,1 см цей ноутбук зберігає витонченість без компромісів у потужності.
Вражаюча продуктивність
Zenbook S 16 оснащений сучасним процесором AMD AI 9 365, що забезпечує швидкість роботи та енергоефективність. Інноваційна система охолодження з двома вентиляторами, випарною камерою та ґратчастими вентиляційними панелями підтримує оптимальну температуру навіть під високим навантаженням, зберігаючи рівень шуму не вище 25 дБ при легких завданнях.
Інноваційний дизайн вентиляції
Система охолодження має унікальну ґратчасту конструкцію з 3522 вентиляційними отворами, створеними на високоточному верстаті ЧПК. Це не тільки покращує тепловідведення, а й додає пристрою стильного вигляду.
Автономність для цілодобового використання
Завдяки потужному акумулятору Zenbook S 16 дозволяє працювати цілий день без підзарядки. А технологія швидкого заряджання через USB-C забезпечить відновлення заряду за мінімальний час.
OLED-дисплей для професійної якості зображення
Zenbook S 16 оснащений 16-дюймовим 3K OLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує виняткову точність передачі кольорів. 100% охоплення простору DCI-P3 робить його ідеальним для дизайнерів, фотографів та відеомонтажерів. Крім того, технологія OLED знижує випромінювання синього світла на 70%, забезпечуючи комфорт для очей під час тривалої роботи.
Інтелектуальна система заряджання
Підтримка технології Power Delivery дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C. Вбудований контролер автоматично регулює потужність, забезпечуючи захист від перенапруги, перегріву та інших потенційних ризиків.
Надійність військового рівня
Zenbook S 16 відповідає жорстким вимогам стандарту MIL-STD 810H, пройшовши 12 методів і 26 випробувань на міцність. Ця витривалість робить ноутбук ідеальним для мобільного життя, забезпечуючи довговічність і надійність у будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 78 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ AI 9 365 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads) |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | FHD camera with IR function |
| Апаратна підтримка ШІ | Copilot+PC |
| Відеочіп | AMD Radeon 880M |
| Додаткова комплектація | USB LAN адаптер |
| Додаткові параметри | Power Delivery |
| Короткий опис | ноутбук 16_3K_OLED/R9 AI 365/24/1TB SSD/Radeon 880M/W11/BL/Sleeve/RJ45 adapter/Zumaia Gray |
| Країна виробництва | China |
| Маркетингові особливості | Copilot + PC |
| Мережеві з'єднання | BT |
| Наявність веб-камери | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Немає |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 GB |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack SD 4.0 card reader |
| Призначення і можливості | Портативний |
| Підтримка HDR | Є |
| Пікова потужніть NPU, TOPS | 50 |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 WQXGA+ |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Інтегрована |
| Яскравість екрану, ніт | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 999 ₴








