Ноутбук LENOVO Yoga 7 2-in-1 16AKP10 16_2.8KT_OLED/R7 AI 350/32/1TB SSD/UMA/DOS/BL/Pen/Seashell
- Немає в наявності
- Код: 3733199
61 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Більше, ніж ноутбук: гнучкість, стиль і продуктивність
Yoga 7 2-in-1 16AKP10 Seashell (83JU001LRA) — це універсальний пристрій, що адаптується до вашого стилю життя. Завдяки 360-градусному шарніру його можна використовувати як ноутбук, планшет або пристрій для презентацій. Працюйте, творіть і відпочивайте — як вам зручно.
Сенсорний OLED-дисплей із підтримкою стилуса Yoga Pen забезпечує точність малювання та зручність для нотаток чи графіки. Yoga 7 — це не просто техніка, а стильний аксесуар, що підкреслює індивідуальність.
Максимум продуктивності завдяки AI-процесору
Усередині — потужний AMD Ryzen™ AI 7 350 з 8 ядрами й 16 потоками, базовою частотою 2.0 ГГц і розгоном до 5.0 ГГц. У поєднанні з вбудованим AI-чіпом (до 50 TOPS) він забезпечує миттєву реакцію системи, розумну оптимізацію та ефективну багатозадачність.
32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x-7500 та 1 ТБ SSD гарантують блискавичну роботу без обмежень.
Неймовірна якість зображення
16-дюймовий OLED-дисплей PureSight із роздільною здатністю 2880x1800, частотою оновлення 120 Гц, яскравістю до 1100 ніт і охопленням 100% DCI-P3 забезпечує неймовірну глибину кольорів і деталізацію. Підтримка Dolby Vision™, сертифікація TUV Low Blue Light і сенсорна поверхня роблять екран ідеальним для творчості й контенту.
Графіка AMD Radeon™ 860M впорається з відеообробкою, мультимедіа та повсякденними завданнями.
Преміальний дизайн і мобільність
Yoga 7 має тонкий корпус із міцного алюмінію та витончене оформлення у відтінку Seashell. Легкий (1,79 кг) і компактний — він стане ідеальним супутником у дорозі, вдома чи в офісі. Підсвічувана клавіатура додає зручності для роботи в будь-яких умовах.
Автономність і безпека на рівні професіоналів
Акумулятор на 70 Вт·год забезпечує до 17 годин відео або до 11 годин роботи. Завдяки Rapid Charge Express ви отримаєте до 3 годин автономності лише за 15 хвилин заряджання.
Wi-Fi 7 гарантує надшвидке підключення, а функції безпеки включають Windows Hello (розпізнавання обличчя), фізичну шторку камери та TPM-чіп Microsoft Pluton для надійного захисту ваших даних.
Yoga 7 2-in-1 16AKP10 Seashell (83JU001LRA) — це універсальний пристрій, що адаптується до вашого стилю життя. Завдяки 360-градусному шарніру його можна використовувати як ноутбук, планшет або пристрій для презентацій. Працюйте, творіть і відпочивайте — як вам зручно.
Сенсорний OLED-дисплей із підтримкою стилуса Yoga Pen забезпечує точність малювання та зручність для нотаток чи графіки. Yoga 7 — це не просто техніка, а стильний аксесуар, що підкреслює індивідуальність.
Максимум продуктивності завдяки AI-процесору
Усередині — потужний AMD Ryzen™ AI 7 350 з 8 ядрами й 16 потоками, базовою частотою 2.0 ГГц і розгоном до 5.0 ГГц. У поєднанні з вбудованим AI-чіпом (до 50 TOPS) він забезпечує миттєву реакцію системи, розумну оптимізацію та ефективну багатозадачність.
32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x-7500 та 1 ТБ SSD гарантують блискавичну роботу без обмежень.
Неймовірна якість зображення
16-дюймовий OLED-дисплей PureSight із роздільною здатністю 2880x1800, частотою оновлення 120 Гц, яскравістю до 1100 ніт і охопленням 100% DCI-P3 забезпечує неймовірну глибину кольорів і деталізацію. Підтримка Dolby Vision™, сертифікація TUV Low Blue Light і сенсорна поверхня роблять екран ідеальним для творчості й контенту.
Графіка AMD Radeon™ 860M впорається з відеообробкою, мультимедіа та повсякденними завданнями.
Преміальний дизайн і мобільність
Yoga 7 має тонкий корпус із міцного алюмінію та витончене оформлення у відтінку Seashell. Легкий (1,79 кг) і компактний — він стане ідеальним супутником у дорозі, вдома чи в офісі. Підсвічувана клавіатура додає зручності для роботи в будь-яких умовах.
Автономність і безпека на рівні професіоналів
Акумулятор на 70 Вт·год забезпечує до 17 годин відео або до 11 годин роботи. Завдяки Rapid Charge Express ви отримаєте до 3 годин автономності лише за 15 хвилин заряджання.
Wi-Fi 7 гарантує надшвидке підключення, а функції безпеки включають Windows Hello (розпізнавання обличчя), фізичну шторку камери та TPM-чіп Microsoft Pluton для надійного захисту ваших даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.79 кг |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (24MB Cache, up to 5.0 GHz) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | 5.0MP + IR |
| Апаратна підтримка ШІ | Copilot+PC |
| Відеочіп | AMD Radeon 860M Graphics |
| Додаткові параметри | Power Delivery |
| Короткий опис | ноутбук 16_2.8KT_OLED/R7 AI 350/32/1TB SSD/UMA/DOS/BL/Pen/Seashell |
| Країна виробництва | China |
| Маркетингові особливості | Copilot + PC |
| Мережеві з'єднання | BT |
| Наявність веб-камери | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Немає |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Призначення і можливості | Мультимедійний |
| Підтримка HDR | Є |
| Пікова потужніть NPU, TOPS | 50 |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 WQXGA+ |
| Тип відеопам'яті | Інтегрована |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Частота пам'яті | 7500 |
| Яскравість екрану, ніт | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 999 ₴












