Ноутбук MSI Vector A16 HX A8WHG-019XUA 16_2KI/R9 8940HX/16/1TB SSD/RTX 5070Ti 12GB/DOS/BL_24RGB/Cosmos Gray
- Немає в наявності
- Код: 3736170
100 699 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ноутбук MSI Vector A16 HX A8WHG-019XUA (9S7-15MM72-019)
MSI Vector A16 HX створений для професіоналів STEM-галузей, яким потрібна максимальна продуктивність і стабільність. Ця модель працює як високотехнологічний аналітичний центр, миттєво обробляючи складні обчислення з високою точністю. Від програмування й аналізу даних до моделювання та інженерних симуляцій — Vector A16 HX забезпечує ту потужність, надійність і швидкість, яких потребують фахівці.
Еволюція потужного ігрового процесора
Насолоджуйтеся новим рівнем швидкодії з процесором AMD Ryzen на архітектурі Zen 4. Він відкриває доступ до максимальної продуктивності як в іграх, так і у професійних задачах.
Графіка нового покоління — GeForce RTX 50
Побудована на архітектурі NVIDIA Blackwell, серія GeForce RTX 50 для ноутбуків дарує революційні можливості гравцям і творцям контенту. Потужність AI, підтримка DLSS 4, надшвидка генерація зображень і екосистема NVIDIA Studio — усе це піднімає продуктивність на новий рівень. Поєднання з технологіями Max-Q дозволило створити тонкі й міцні ноутбуки з неймовірною графічною потужністю.
AI, готовий до роботи
Ігрові ноутбуки MSI підтримують NVIDIA NIM і працюють з оптимізованими AI-моделями для мови, зору, генерації контенту та інших завдань. Це дає можливість розробникам і ентузіастам створювати власних AI-асистентів, продуктивні плагіни та локальні робочі процеси на базі потужностей RTX AI.
Потужне охолодження Cooler Boost 5
Система охолодження останнього покоління пропонує вдосконалені компоненти для процесора й відеокарти. Збільшені вентилятори й розширені теплові трубки гарантують стабільну продуктивність навіть у найбільш інтенсивних ігрових сценах.
Максимальна швидкість підключень
Vector A16 HX поєднує сучасні інтерфейси та високу пропускну здатність, забезпечуючи швидкий доступ до даних і комфортну роботу в будь-якому сценарії.
Copilot — ваш інтелектуальний помічник
Microsoft Copilot у Windows допомагає створювати контент, швидше знаходити рішення та працювати ефективніше. А завдяки корпоративному захисту даних і підтримці Entra ID він забезпечує безпечний доступ до робочих ресурсів.
MSI AI Engine
Інтелектуальний механізм MSI автоматично визначає сценарій використання й оптимізує налаштування обладнання. Режими роботи, керовані штучним інтелектом, дозволяють зосередитися на творчості, роботі або розвагах без зайвих налаштувань.
Грай у власному стилі
24-зонна RGB-клавіатура з підсвічуванням WASD і оригінальним дизайном клавіш створює яскраву атмосферу та підсилює занурення в ігровий простір.
MSI Vector A16 HX створений для професіоналів STEM-галузей, яким потрібна максимальна продуктивність і стабільність. Ця модель працює як високотехнологічний аналітичний центр, миттєво обробляючи складні обчислення з високою точністю. Від програмування й аналізу даних до моделювання та інженерних симуляцій — Vector A16 HX забезпечує ту потужність, надійність і швидкість, яких потребують фахівці.
Еволюція потужного ігрового процесора
Насолоджуйтеся новим рівнем швидкодії з процесором AMD Ryzen на архітектурі Zen 4. Він відкриває доступ до максимальної продуктивності як в іграх, так і у професійних задачах.
Графіка нового покоління — GeForce RTX 50
Побудована на архітектурі NVIDIA Blackwell, серія GeForce RTX 50 для ноутбуків дарує революційні можливості гравцям і творцям контенту. Потужність AI, підтримка DLSS 4, надшвидка генерація зображень і екосистема NVIDIA Studio — усе це піднімає продуктивність на новий рівень. Поєднання з технологіями Max-Q дозволило створити тонкі й міцні ноутбуки з неймовірною графічною потужністю.
AI, готовий до роботи
Ігрові ноутбуки MSI підтримують NVIDIA NIM і працюють з оптимізованими AI-моделями для мови, зору, генерації контенту та інших завдань. Це дає можливість розробникам і ентузіастам створювати власних AI-асистентів, продуктивні плагіни та локальні робочі процеси на базі потужностей RTX AI.
Потужне охолодження Cooler Boost 5
Система охолодження останнього покоління пропонує вдосконалені компоненти для процесора й відеокарти. Збільшені вентилятори й розширені теплові трубки гарантують стабільну продуктивність навіть у найбільш інтенсивних ігрових сценах.
Максимальна швидкість підключень
Vector A16 HX поєднує сучасні інтерфейси та високу пропускну здатність, забезпечуючи швидкий доступ до даних і комфортну роботу в будь-якому сценарії.
Copilot — ваш інтелектуальний помічник
Microsoft Copilot у Windows допомагає створювати контент, швидше знаходити рішення та працювати ефективніше. А завдяки корпоративному захисту даних і підтримці Entra ID він забезпечує безпечний доступ до робочих ресурсів.
MSI AI Engine
Інтелектуальний механізм MSI автоматично визначає сценарій використання й оптимізує налаштування обладнання. Режими роботи, керовані штучним інтелектом, дозволяють зосередитися на творчості, роботі або розвагах без зайвих налаштувань.
Грай у власному стилі
24-зонна RGB-клавіатура з підсвічуванням WASD і оригінальним дизайном клавіш створює яскраву атмосферу та підсилює занурення в ігровий простір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | 1080p FHD camera |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери |
| Короткий опис | ноутбук 16_2KI/R9 8940HX/16/1TB SSD/RTX 5070Ti 12GB/DOS/BL_24RGB/Cosmos Gray |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Наявність веб-камери | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Порти вводу/виводу | HDMI; Thunderbolt карт-рідер; комбінований аудіо роз'єм, 2 х USB 3.1 (3.2) Type-A |
| Призначення і можливості | Висока продуктивність |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 WQXGA |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Дискретна NVIDIA |
| Частота пам'яті | 5200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 699 ₴










