



Ноутбук HP ProBook 460 G11 16I WUXGA/U5-125H/16 1x16 DDR5/1Tb/RTX 2050 4GB/DOS/WC IR/BL/Silver
- Немає в наявності
- Код: 3732260
52 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HP ProBook 460 G11 16" (AD1X2ET)
HP ProBook 460 — це 16-дюймовий ноутбук, створений для стабільної роботи та оптимізації витрат. Він пропонує бізнес-рівень захисту кінцевих точок і засоби для підвищення ефективності.
Ідеальний для гібридної роботи
Завдяки дисплею 16" із пропорціями 16:10 ви зможете ефективно працювати як в офісі, так і вдома.
Розрахований на зростаючий бізнес
Ноутбук оснащено потужним процесором Intel® і ємною батареєю, що забезпечує виконання складних завдань і допомагає тримати дедлайни під контролем.
Рівень безпеки для корпоративних потреб
Багаторівневі системи захисту кінцевих точок оберігають ваш пристрій і дані, допомагаючи надійно розвивати бізнес.
HP ProBook 460 — це 16-дюймовий ноутбук, створений для стабільної роботи та оптимізації витрат. Він пропонує бізнес-рівень захисту кінцевих точок і засоби для підвищення ефективності.
Ідеальний для гібридної роботи
Завдяки дисплею 16" із пропорціями 16:10 ви зможете ефективно працювати як в офісі, так і вдома.
Розрахований на зростаючий бізнес
Ноутбук оснащено потужним процесором Intel® і ємною батареєю, що забезпечує виконання складних завдань і допомагає тримати дедлайни під контролем.
Рівень безпеки для корпоративних потреб
Багаторівневі системи захисту кінцевих точок оберігають ваш пристрій і дані, допомагаючи надійно розвивати бізнес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | 5MP + IR |
| Апаратна підтримка ШІ | AI ready |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Додаткові параметри | Сканер відбитків пальців |
| Короткий опис | ноутбук 16I WUXGA/U5-125H/16 (1x16) DDR5/1Tb/RTX 2050 4GB/DOS/WC IR/BL/Silver |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | Gigabit Ethernet |
| Наявність веб-камери | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Призначення і можливості | Для офісних задач |
| Підтримка HDR | Немає |
| Пікова потужніть NPU, TOPS | 11 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 WUXGA |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Дискретна NVIDIA |
| Частота пам'яті | 5600 |
| Яскравість екрану, ніт | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 999 ₴



