



Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0006ua 14T_2.8K_OLED/U7-155U /16/512/Intel Graphics /W11/Athmospheric Blue
- Немає в наявності
- Код: 3732579
54 199 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HP Envy x360 2-в-1 14-fc0006ua — гнучкість та ШІ для ваших щоденних завдань
Розкрийте потенціал вбудованого штучного інтелекту: він оптимізує час автономної роботи й забезпечує плавну багатозадачність, щоб ви встигали більше без зайвих зусиль.
Все необхідне під рукою
Швидке передавання файлів зі смартфона, відеодзвінки з роздільною здатністю 5 Мпікс і висока якість зображення — усе для комфортної роботи й спілкування.
Мобільність у двох режимах
Перемикайтеся між режимами ноутбука й планшета одним рухом, працюйте та розважайтеся на збільшеному екрані з пропорціями 16:10 — максимум зручності в будь-якому форматі.
Розкрийте потенціал вбудованого штучного інтелекту: він оптимізує час автономної роботи й забезпечує плавну багатозадачність, щоб ви встигали більше без зайвих зусиль.
Все необхідне під рукою
Швидке передавання файлів зі смартфона, відеодзвінки з роздільною здатністю 5 Мпікс і висока якість зображення — усе для комфортної роботи й спілкування.
Мобільність у двох режимах
Перемикайтеся між режимами ноутбука й планшета одним рухом, працюйте та розважайтеся на збільшеному екрані з пропорціями 16:10 — максимум зручності в будь-якому форматі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 59 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | 5.0MP + IR |
| Апаратна підтримка ШІ | AI ready |
| Відеочіп | Intel® Graphics |
| Додаткові параметри | Power Delivery |
| Короткий опис | ноутбук 14T_2.8K_OLED/U7-155U /16/512/Intel Graphics /W11/Athmospheric Blue |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | BT |
| Наявність веб-камери | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Призначення і можливості | Висока продуктивність |
| Підтримка HDR | Є |
| Пікова потужніть NPU, TOPS | 11 |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 WQXGA+ |
| Тип відеопам'яті | Інтегрована |
| Частота пам'яті | 6400 |
| Яскравість екрану, ніт | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 199 ₴



