Потужність, стиль і надійність для професіоналів
ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QQS0MY00) — це ноутбук, створений для тих, хто цінує стабільність, безпеку та продуктивність у кожній деталі. Легкий і водночас міцний корпус гарантує довговічність навіть у щоденних робочих поїздках. Лаконічний чорний дизайн підкреслює статус і елегантність, а клавіатура із захистом від вологи додає практичності під час інтенсивної роботи. Поєднання високої продуктивності, передових технологій і розширених систем захисту робить ThinkPad T16 Gen 4 ідеальним вибором для реалізації найскладніших проєктів.
Безпека корпоративного рівня
ThinkPad T16 Gen 4 піклується про захист твоїх даних завдяки комплексу апаратних і програмних рішень. Серед них — модуль TPM 2.0, сканер відбитків пальців, шторка вебкамери та слот Kensington® Nano. А відповідність військовому стандарту MIL-STD-810H підтверджує надійність пристрою в екстремальних умовах.
Створений для складних завдань
Серцем ноутбука є процесор AMD Ryzen AI 5 PRO 340 — 6-ядерний, 12-потоковий чип із частотою до 4.8 ГГц, який забезпечує надзвичайну швидкодію навіть у найвимогливіших робочих сценаріях. Інтегрований NPU AMD Ryzen AI із потужністю до 50 TOPS відкриває нові можливості для застосування ШІ: від автоматизації бізнес-процесів до інтелектуального аналізу даних і роботи з мультимедіа.
32 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600 забезпечують швидке перемикання між додатками, а SSD-накопичувач обсягом 1 ТБ гарантує блискавичний доступ до файлів і стабільну роботу системи.
Реалістичне зображення у кожній деталі
16-дюймовий дисплей WUXGA IPS (1920×1200) із яскравістю 400 ніт і матовим покриттям забезпечує комфортну роботу навіть при яскравому освітленні. Інтегрована графіка AMD Radeon 840M забезпечує плавну роботу у графічних додатках і під час обробки контенту.
Максимум мобільності
Акумулятор ємністю 86 Вт·год забезпечує до 11,5 годин автономної роботи, а технологія Rapid Charge дозволяє зарядити пристрій до 80% лише за годину. ThinkPad T16 Gen 4 готовий підтримувати твій темп — у поїздках, на зустрічах чи під час віддаленої роботи.
ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QQS0MY00) — це ноутбук, створений для тих, хто цінує стабільність, безпеку та продуктивність у кожній деталі. Легкий і водночас міцний корпус гарантує довговічність навіть у щоденних робочих поїздках. Лаконічний чорний дизайн підкреслює статус і елегантність, а клавіатура із захистом від вологи додає практичності під час інтенсивної роботи. Поєднання високої продуктивності, передових технологій і розширених систем захисту робить ThinkPad T16 Gen 4 ідеальним вибором для реалізації найскладніших проєктів.
Безпека корпоративного рівня
ThinkPad T16 Gen 4 піклується про захист твоїх даних завдяки комплексу апаратних і програмних рішень. Серед них — модуль TPM 2.0, сканер відбитків пальців, шторка вебкамери та слот Kensington® Nano. А відповідність військовому стандарту MIL-STD-810H підтверджує надійність пристрою в екстремальних умовах.
Створений для складних завдань
Серцем ноутбука є процесор AMD Ryzen AI 5 PRO 340 — 6-ядерний, 12-потоковий чип із частотою до 4.8 ГГц, який забезпечує надзвичайну швидкодію навіть у найвимогливіших робочих сценаріях. Інтегрований NPU AMD Ryzen AI із потужністю до 50 TOPS відкриває нові можливості для застосування ШІ: від автоматизації бізнес-процесів до інтелектуального аналізу даних і роботи з мультимедіа.
32 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600 забезпечують швидке перемикання між додатками, а SSD-накопичувач обсягом 1 ТБ гарантує блискавичний доступ до файлів і стабільну роботу системи.
Реалістичне зображення у кожній деталі
16-дюймовий дисплей WUXGA IPS (1920×1200) із яскравістю 400 ніт і матовим покриттям забезпечує комфортну роботу навіть при яскравому освітленні. Інтегрована графіка AMD Radeon 840M забезпечує плавну роботу у графічних додатках і під час обробки контенту.
Максимум мобільності
Акумулятор ємністю 86 Вт·год забезпечує до 11,5 годин автономної роботи, а технологія Rapid Charge дозволяє зарядити пристрій до 80% лише за годину. ThinkPad T16 Gen 4 готовий підтримувати твій темп — у поїздках, на зустрічах чи під час віддаленої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 86 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.89 кг |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 (22M Cache, up to 4.8 GHz) |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | 5.0MP |
| Відеочіп | AMD Radeon 840M Graphics |
| Додаткові параметри | Модуль TPM |
| Короткий опис | ноутбук 16FM/R5 AI PRO 340/32/1TB/UMA/DOS/F/BL/Black |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | Gigabit Ethernet |
| Наявність веб-камери | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Немає |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 2x Thunderbolt 4 1x HDMI 1х Combo jack 1х RJ-45 |
| Призначення і можливості | Для офісних задач |
| Підтримка HDR | Немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 WUXGA |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Інтегрована |
| Частота пам'яті | 5600 |
| Яскравість екрану, ніт | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 599 ₴












