Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 16I/U5 225H/1x24 DDR5/512/int/WC IR/FP/W11 P/BL/Aluminium
- В наявності
- Код: 3735000
56 699 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HP ProBook 4 G1i 16 (AT7K4AV_ITM2)
HP ProBook 4 G1i 16” з підтримкою ШІ створений для компаній, що зростають. Він поєднує комерційну продуктивність, багаторівневий захист і надійну конструкцію. Легке оновлення компонентів забезпечує гнучкість, а сучасний процесор Intel® із вбудованим NPU на 11 TOPS та тривалий час автономної роботи роблять його готовим до довготривалої роботи й завдань, пов’язаних зі штучним інтелектом.
Для розвитку вашого бізнесу
Виконуйте щоденні завдання швидше завдяки продуктивному процесору Intel® з NPU, масштабованій пам’яті та місткому накопичувачу.
Максимум можливостей для гібридної роботи
Комфортно працюйте з будь-якої локації — великий 16-дюймовий дисплей із форматом 16:10 відкриває більше простору для багатозадачності.
Безпека на рівні бізнесу
Комплексний захист кінцевих точок гарантує безпеку вашого пристрою та корпоративних даних.
Екологічна відповідальність
HP використовує 100% паперове пакування з перероблених або сертифікованих екологічно сталих матеріалів, зменшуючи вплив на довкілля.
HP ProBook 4 G1i 16” з підтримкою ШІ створений для компаній, що зростають. Він поєднує комерційну продуктивність, багаторівневий захист і надійну конструкцію. Легке оновлення компонентів забезпечує гнучкість, а сучасний процесор Intel® із вбудованим NPU на 11 TOPS та тривалий час автономної роботи роблять його готовим до довготривалої роботи й завдань, пов’язаних зі штучним інтелектом.
Для розвитку вашого бізнесу
Виконуйте щоденні завдання швидше завдяки продуктивному процесору Intel® з NPU, масштабованій пам’яті та місткому накопичувачу.
Максимум можливостей для гібридної роботи
Комфортно працюйте з будь-якої локації — великий 16-дюймовий дисплей із форматом 16:10 відкриває більше простору для багатозадачності.
Безпека на рівні бізнесу
Комплексний захист кінцевих точок гарантує безпеку вашого пристрою та корпоративних даних.
Екологічна відповідальність
HP використовує 100% паперове пакування з перероблених або сертифікованих екологічно сталих матеріалів, зменшуючи вплив на довкілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225H (18MB Cache, up to 4.9 GHz) |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | 5.0MP + IR |
| Апаратна підтримка ШІ | AI ready |
| Відеочіп | Intel Arc Graphics |
| Додаткові параметри | Power Delivery |
| Короткий опис | ноутбук 16I/U5 225H/1x24 DDR5/512/int/WC IR/FP/W11 P/BL/Aluminium |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | Gigabit Ethernet |
| Наявність веб-камери | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 GB |
| Призначення і можливості | Для офісних задач |
| Підтримка HDR | Немає |
| Пікова потужніть NPU, TOPS | 13 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 WUXGA |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Інтегрована |
| Частота пам'яті | 5600 |
| Яскравість екрану, ніт | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 699 ₴








