HP Laptop 15-fc0232ua (D16CGEA)
Відкрийте для себе ноутбук, який поєднує надійність, сучасну продуктивність і турботу про довкілля. HP створює пристрої на базі перевірених технологій, щоб ви легко перетворювали щоденні плани на виконані справи.
Залишайтеся на зв’язку на ваших умовах
Вас буде добре видно та чутно завдяки камері HP True Vision і мікрофонам із системою приглушення фонового шуму — для комфортних відеодзвінків у будь-якому місці.
Продуктивність протягом усього дня
Працюйте, навчайтеся або відпочивайте без зайвих пауз завдяки процесору AMD, тривалій автономній роботі, місткому сховищу та швидкому бездротовому підключенню.
Екологічна та продумана конструкція
Ноутбук має сучасний дизайн, виготовлений із використанням переробленого пластику, а також відповідає стандартам EPEAT® Gold і ENERGY STAR®.
Процесор AMD Ryzen™ 5
Потужна архітектура забезпечує швидку багатопотокову роботу, стабільну продуктивність і впевнену швидкодію навіть у вимогливих завданнях.
Графіка AMD Radeon™
Насолоджуйтеся плавною роботою в повсякденних програмах, під час перегляду відео чи в іграх — графічне ядро забезпечує високу продуктивність і якісне зображення.
Технологія Flicker-free
Завдяки DC Dimming яскравість регулюється без мерехтіння підсвічування, що робить перегляд комфортнішим і зменшує втому очей.
Дисплей Full HD
Роздільна здатність 1920 × 1080 і понад 2 мільйони пікселів забезпечують чітке, яскраве та деталізоване зображення — ваш контент виглядатиме ще краще.
Відкрийте для себе ноутбук, який поєднує надійність, сучасну продуктивність і турботу про довкілля. HP створює пристрої на базі перевірених технологій, щоб ви легко перетворювали щоденні плани на виконані справи.
Залишайтеся на зв’язку на ваших умовах
Вас буде добре видно та чутно завдяки камері HP True Vision і мікрофонам із системою приглушення фонового шуму — для комфортних відеодзвінків у будь-якому місці.
Продуктивність протягом усього дня
Працюйте, навчайтеся або відпочивайте без зайвих пауз завдяки процесору AMD, тривалій автономній роботі, місткому сховищу та швидкому бездротовому підключенню.
Екологічна та продумана конструкція
Ноутбук має сучасний дизайн, виготовлений із використанням переробленого пластику, а також відповідає стандартам EPEAT® Gold і ENERGY STAR®.
Процесор AMD Ryzen™ 5
Потужна архітектура забезпечує швидку багатопотокову роботу, стабільну продуктивність і впевнену швидкодію навіть у вимогливих завданнях.
Графіка AMD Radeon™
Насолоджуйтеся плавною роботою в повсякденних програмах, під час перегляду відео чи в іграх — графічне ядро забезпечує високу продуктивність і якісне зображення.
Технологія Flicker-free
Завдяки DC Dimming яскравість регулюється без мерехтіння підсвічування, що робить перегляд комфортнішим і зменшує втому очей.
Дисплей Full HD
Роздільна здатність 1920 × 1080 і понад 2 мільйони пікселів забезпечують чітке, яскраве та деталізоване зображення — ваш контент виглядатиме ще краще.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | Камера HP True Vision 1080p FHD з функцією тимчасового шумозниження й вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами |
| Відеочіп | AMD Radeon™ Graphics |
| Додаткові параметри | Модуль TPM |
| Короткий опис | ноутбук 15.6FI/R5 7430U/16/1TB/Radeon/DOS/BL/Natural Silver |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | BT |
| Наявність веб-камери | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Призначення і можливості | Для офісних задач |
| Підтримка HDR | Немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 Full HD |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Інтегрована |
| Частота пам'яті | 3200 |
| Яскравість екрану, ніт | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 999 ₴






