Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 16FM/U7-255U/32/1TB SSD/Intel HD/W11P/F/BL/Black
- В наявності
- Код: 3738521
107 899 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (Intel): інтелектуальна потужність для вашої продуктивності
LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 — це ноутбук нового покоління, створений для професіоналів, які цінують швидкодію, надійність і інтелектуальні можливості. Завдяки вбудованому AI-двигуну він автоматично оптимізує продуктивність, енергоспоживання та безпеку, забезпечуючи стабільну роботу навіть під великим навантаженням.
Основні характеристики:
LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 — це ноутбук нового покоління, створений для професіоналів, які цінують швидкодію, надійність і інтелектуальні можливості. Завдяки вбудованому AI-двигуну він автоматично оптимізує продуктивність, енергоспоживання та безпеку, забезпечуючи стабільну роботу навіть під великим навантаженням.
Основні характеристики:
- Процесор до Intel® Core™ Ultra 7 255U, що відкриває новий рівень роботи з AI-завданнями.
- Операційна система Windows 11 Pro для розширених бізнес-функцій і безпеки.
- 32 ГБ DDR5-6400 оперативної пам’яті — для швидкої багатозадачності.
- Швидкий твердотільний накопичувач на 1 ТБ M.2 PCIe® NVMe® SSD для зберігання великих проєктів.
- Дисплей 16" WUXGA (1920×1200) із яскравістю 500 ніт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 86 Вт/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.89 кг |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U (12M Cache, up to 5.20 GHz) |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | 5.0MP + IR |
| Апаратна підтримка ШІ | AI ready |
| Відеочіп | Intel® Graphics |
| Гарантійний пакет | LENOVO 36 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців Premier |
| Додаткові параметри | Power Delivery |
| Короткий опис | ноутбук 16FM/U7-255U/32/1TB SSD/Intel HD/W11P/F/BL/Black |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | Gigabit Ethernet |
| Наявність веб-камери | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Призначення і можливості | Висока продуктивність |
| Підтримка HDR | Немає |
| Пікова потужніть NPU, TOPS | 12 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 WUXGA |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Інтегрована |
| Частота пам'яті | 5600 |
| Яскравість екрану, ніт | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 899 ₴












