


Ноутбук ASUS FA707NUG-HX146 17.3FMI/R7 7445HS/16/1TB SSD/RTX 4050 6GB/DOS/Mecha Gray
- В наявності
- Код: 3735627
59 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TUF Gaming A17 (2023)
Надійний ігровий ноутбук, створений для справжніх боїв у віртуальному світі. Оснащений процесором AMD R7-7445HS, відеокартою Nvidia GF RTX 4050, накопичувачем 1 ТБ SSD та 16 ГБ оперативної пам’яті. Яскравий QHD-дисплей з частотою 240 Гц, підтримкою G-SYNC та тонкими рамками займає 80% передньої панелі, забезпечуючи захопливий ігровий досвід. Місткий акумулятор на 90 Вт⋅год, можливість живлення через USB-C та відповідність стандарту MIL-STD-810H гарантують витривалість та мобільність у будь-яких умовах.
Заряджання через USB-C
Ноутбук підтримує Power Delivery, що дозволяє заряджати його через порт USB-C від сумісного зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи джерело живлення, підключений пристрій, температуру та інші параметри.
Такий підхід забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом та перегріву, знижує ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів і гарантує безпечне та ефективне заряджання.
Надійний ігровий ноутбук, створений для справжніх боїв у віртуальному світі. Оснащений процесором AMD R7-7445HS, відеокартою Nvidia GF RTX 4050, накопичувачем 1 ТБ SSD та 16 ГБ оперативної пам’яті. Яскравий QHD-дисплей з частотою 240 Гц, підтримкою G-SYNC та тонкими рамками займає 80% передньої панелі, забезпечуючи захопливий ігровий досвід. Місткий акумулятор на 90 Вт⋅год, можливість живлення через USB-C та відповідність стандарту MIL-STD-810H гарантують витривалість та мобільність у будь-яких умовах.
Заряджання через USB-C
Ноутбук підтримує Power Delivery, що дозволяє заряджати його через порт USB-C від сумісного зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи джерело живлення, підключений пристрій, температуру та інші параметри.
Такий підхід забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом та перегріву, знижує ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів і гарантує безпечне та ефективне заряджання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7445HS (16M Cache, up to 4.7 GHz) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | HD 720p |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Додаткові параметри | Power Delivery |
| Короткий опис | ноутбук 17.3FMI/R7 7445HS/16/1TB SSD/RTX 4050 6GB/DOS/Mecha Gray |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | Gigabit Ethernet |
| Наявність веб-камери | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Немає |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Призначення і можливості | Висока продуктивність |
| Підтримка HDR | Немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 Full HD |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Дискретна NVIDIA |
| Частота пам'яті | 4800 |
| Яскравість екрану, ніт | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 999 ₴



