Кронштейн Brateck KL37-44F
Надійний настінний кронштейн для телевізорів і моніторів з діагоналлю від 32" до 55". Забезпечує безпечне кріплення пристрою з максимальною вагою до 45 кг.
Надійний настінний кронштейн для телевізорів і моніторів з діагоналлю від 32" до 55". Забезпечує безпечне кріплення пристрою з максимальною вагою до 45 кг.
- Відстань від стіни: всього 22 мм, що дозволяє компактно розташувати телевізор навіть у невеликому приміщенні.
- Сумісність VESA: підтримує широкий спектр стандартів кріплення: 50x50, 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 200x300, 300x200, 300x300, 300x400, 400x200, 400x300, 400x400 мм.
- Ідеальне рішення для тих, хто цінує стильне й безпечне розташування телевізора або монітора на стіні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розміри | |
| Вага | 0.93 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн Brateck KL37-44F |
| Країна виробництва | China |
| Тип товару | Кріплення VESA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴





