

Проектор ACER H6546 DLP, FHD, 5200Lm, 10000:1,1.48-1.62, 5/10/15, 3W, HDMI, USB, RS232,2.8kg, сумка
- Немає в наявності
- Код: 3735319
29 700 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ACER H6546 – домашній кінотеатр у найкращій якості
Пориньте у світ кіно прямо вдома з проектором Acer H6546. Насолоджуйтесь чітким зображенням у FHD-роздільності, яскравістю 5 200 лм та насиченими кольорами завдяки технології ColorBoost3D™.
Full HD роздільність
Зображення діагоналлю до 100 дюймів у форматі 1080p Full HD дарує неймовірну реалістичність — ніби ви дивитесь у вікно.
Яскравість 5 200 лм
Насолоджуйтесь чіткою та яскравою картинкою навіть у великих приміщеннях — лекційних залах, аудиторіях чи конференц-центрах.
Acer ColorSafe II
Забезпечує природну передачу кольорів і запобігає їхньому вигоранню, підтримуючи динамічний баланс RGB.
Acer BlueLightShield™
Захистіть зір від перевтоми завдяки технології зниження рівня шкідливого синього світла.
Acer ColorBoost3D™
Неймовірно яскраві та реалістичні відтінки для ще більш живих вражень від перегляду.
Автоматична корекція вертикальної трапеції
Проектор сам вирівняє зображення, усуваючи спотворення й забезпечуючи ідеальну геометрію.
Acer LumiSense™
Автоматично підлаштовує яскравість і насиченість кольорів відповідно до змісту зображення.
ISFccc професійне калібрування
Максимальна точність кольорів завдяки налаштуванню сертифікованим спеціалістом ISF.
Acer EcoProjection
Зменшення енергоспоживання до 70% та ресурс лампи до 15 000 годин.
Пориньте у світ кіно прямо вдома з проектором Acer H6546. Насолоджуйтесь чітким зображенням у FHD-роздільності, яскравістю 5 200 лм та насиченими кольорами завдяки технології ColorBoost3D™.
Full HD роздільність
Зображення діагоналлю до 100 дюймів у форматі 1080p Full HD дарує неймовірну реалістичність — ніби ви дивитесь у вікно.
Яскравість 5 200 лм
Насолоджуйтесь чіткою та яскравою картинкою навіть у великих приміщеннях — лекційних залах, аудиторіях чи конференц-центрах.
Acer ColorSafe II
Забезпечує природну передачу кольорів і запобігає їхньому вигоранню, підтримуючи динамічний баланс RGB.
Acer BlueLightShield™
Захистіть зір від перевтоми завдяки технології зниження рівня шкідливого синього світла.
Acer ColorBoost3D™
Неймовірно яскраві та реалістичні відтінки для ще більш живих вражень від перегляду.
Автоматична корекція вертикальної трапеції
Проектор сам вирівняє зображення, усуваючи спотворення й забезпечуючи ідеальну геометрію.
Acer LumiSense™
Автоматично підлаштовує яскравість і насиченість кольорів відповідно до змісту зображення.
ISFccc професійне калібрування
Максимальна точність кольорів завдяки налаштуванню сертифікованим спеціалістом ISF.
Acer EcoProjection
Зменшення енергоспоживання до 70% та ресурс лампи до 15 000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 10000 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Світловий потік | 5200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Да |
| Інтерфейси | USB (A) |
| Інтерфейси (вхід) | 2 х HDMI, audio in, audio out |
| Гарантія | 24 |
| Джерело світла | Лампа розжарення |
| Динамік (Вт) | 3 |
| Застосування проектора | Для офісу і мобільних презентацій |
| Комплектність | пульт ДК |
| Коротрий опис | проектор H6546 (DLP, FHD, 5200Lm, 10000:1,1.48-1.62, 5/10/15, 3W, HDMI, USB, RS232,2.8kg, сумка) |
| Корреція трапеції | H:+/-40° , V: +/-40° |
| Країна виробництва | China |
| Порти управління | RS-232, USB |
| Підтримка 3D | + |
| Сумка | Немає |
| Термін служби ламп | 5000 |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 10000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 700 ₴



