Проектор ACER PD1800 LED, 4K, 900AL, 8000:1, 1.5-1.65, 5W, 20/30г, HDMI, USB-A, 2.4 Kg
- В наявності
- Код: 3734303
27 985 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відмінна передача кольорів із технологією ColorPurity+
Проектор Acer PD1800 забезпечує неймовірну точність відтворення кольорів завдяки використанню технології ColorPurity+. Окремі RGB-світлодіоди дозволяють досягати до 125% колірного простору Rec.709 — удвічі більше, ніж у звичайних лампових моделей. Витончені переходи та відтінки сірого відображаються максимально природно, що робить пристрій ідеальним для перегляду кіно, серіалів та фотографій у найдрібніших деталях.
LED-джерело світла з високою яскравістю
Сучасна світлодіодна технологія забезпечує яскравість у 1000 ANSI люменів і чудову насиченість кольорів. Завдяки ефекту Гельмгольца-Кольрауша кольори здаються ще більш яскравими та реалістичними. Термін служби джерела сягає до 30 000 годин, а яскравість залишається стабільною набагато довше, ніж у лампових аналогів.
Швидкість і плавність для спорту та ігор
Пристрій має наднизьку затримку введення — лише 4,2 мс при 240 Гц, що робить його чудовим вибором для геймерів та шанувальників спорту. Підтримка HDR10/HLG, режим «Футбол» і сертифікація ISFccc гарантують реалістичне зображення та плавну динаміку без розмиття і двоїння.
Гнучке налаштування та зручне керування
Автоматична корекція трапецеїдальних спотворень, регулювання по 4 кутках та автоматичне визначення кріплення до стелі спрощують інсталяцію. Завдяки коефіцієнту проекції 1,5–1,65 проектор підходить навіть для невеликих приміщень. А функція HDMI-CEC дозволяє керувати підключеними пристроями одним пультом.
Екологічна технологія
Acer PD1800 споживає менше енергії, не містить ртуті та є більш безпечним для довкілля. Використання LED-технології дозволяє не тільки економити на електроенергії, але й зменшувати кількість шкідливих відходів.
Acer PD1800 — це сучасний проектор для тих, хто шукає максимальну якість зображення, насичені кольори та надійність у довгостроковій перспективі. Ідеальний вибір для домашнього кінотеатру, ігор або професійних презентацій.
Проектор Acer PD1800 забезпечує неймовірну точність відтворення кольорів завдяки використанню технології ColorPurity+. Окремі RGB-світлодіоди дозволяють досягати до 125% колірного простору Rec.709 — удвічі більше, ніж у звичайних лампових моделей. Витончені переходи та відтінки сірого відображаються максимально природно, що робить пристрій ідеальним для перегляду кіно, серіалів та фотографій у найдрібніших деталях.
LED-джерело світла з високою яскравістю
Сучасна світлодіодна технологія забезпечує яскравість у 1000 ANSI люменів і чудову насиченість кольорів. Завдяки ефекту Гельмгольца-Кольрауша кольори здаються ще більш яскравими та реалістичними. Термін служби джерела сягає до 30 000 годин, а яскравість залишається стабільною набагато довше, ніж у лампових аналогів.
Швидкість і плавність для спорту та ігор
Пристрій має наднизьку затримку введення — лише 4,2 мс при 240 Гц, що робить його чудовим вибором для геймерів та шанувальників спорту. Підтримка HDR10/HLG, режим «Футбол» і сертифікація ISFccc гарантують реалістичне зображення та плавну динаміку без розмиття і двоїння.
Гнучке налаштування та зручне керування
Автоматична корекція трапецеїдальних спотворень, регулювання по 4 кутках та автоматичне визначення кріплення до стелі спрощують інсталяцію. Завдяки коефіцієнту проекції 1,5–1,65 проектор підходить навіть для невеликих приміщень. А функція HDMI-CEC дозволяє керувати підключеними пристроями одним пультом.
Екологічна технологія
Acer PD1800 споживає менше енергії, не містить ртуті та є більш безпечним для довкілля. Використання LED-технології дозволяє не тільки економити на електроенергії, але й зменшувати кількість шкідливих відходів.
Acer PD1800 — це сучасний проектор для тих, хто шукає максимальну якість зображення, насичені кольори та надійність у довгостроковій перспективі. Ідеальний вибір для домашнього кінотеатру, ігор або професійних презентацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB (A) |
| Інтерфейси (вхід) | HDMI, USB-A 2.0, mini-jack 3.5 мм (вихід) |
| Гарантія | 12 |
| Джерело світла | LED |
| Динамік (Вт) | 1 х 5 |
| Застосування проектора | Для офісу і мобільних презентацій |
| Комплектність | пульт ДК |
| Контрастність | 9000:1 |
| Коротрий опис | проєктор PD1800 (LED, 4K, 900AL, 8000:1, 1.5-1.65, 5W, 20/30 г, HDMI, USB-A, 2.4 Kg) |
| Корреція трапеції | H:+/-30° , V: +/-30° |
| Країна виробництва | China |
| Термін служби ламп | 20000 |
| Термін служби лампи у економічному режимі | 30000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 985 ₴








