Тумба для телевізора SECTOR TV604 — стильне та функціональне рішення в індустріальному стилі Лофт.
Конструкція доповнена двома зручними полицями, які ідеально підходять для зберігання книг, журналів та різноманітних аксесуарів. Міцний каркас виготовлений із металевого профілю розміром 80×40 мм та покритий порошковою фарбою чорного кольору. Покриття захищає від подряпин і запобігає корозії, забезпечуючи довговічність виробу.
Полиці виконані з ДСП у кольорі графіт:
Конструкція доповнена двома зручними полицями, які ідеально підходять для зберігання книг, журналів та різноманітних аксесуарів. Міцний каркас виготовлений із металевого профілю розміром 80×40 мм та покритий порошковою фарбою чорного кольору. Покриття захищає від подряпин і запобігає корозії, забезпечуючи довговічність виробу.
Полиці виконані з ДСП у кольорі графіт:
- верхня полиця — товщиною 32 мм із крайкою 2 мм,
- нижні — по 16 мм завтовшки, також із крайкою 2 мм.
- Максимальне навантаження на ТВ: до 50 кг
- Підходить для телевізорів із діагоналлю до 85"
- Розмір верхньої полиці: 1200×400 мм
- Висота від підлоги до верхньої полиці: 490 мм
- Розмір нижніх полиць: 1076×400 мм
- Відстань між нижніми полицями: 200 мм
- Загальна вага конструкції: 28 кг
- Виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна діагональ телевізора | 85 дюйм |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Довжина: | 1270 |
| Колір | Чорний |
| Короткий опис | Тумба для телевізора SECTOR TV604 |
| Країна виробництва | Україна |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Тип товару | Підставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴










