Кронштейн-стійка під ТВ ITECH T1042TE — це зручне та надійне рішення для монтажу телевізорів діагоналлю від 37" до 70". Вона підтримує різні стандарти VESA, зокрема 100x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, та 600x400, що дозволяє встановлювати більшість сучасних телевізорів. Максимальне навантаження до 45 кг забезпечує надійну фіксацію пристрою.
Стійка оснащена функцією нахилу, що дозволяє регулювати кут нахилу телевізора в діапазоні від +12° до -12°, щоб забезпечити комфортний перегляд з будь-якого місця в кімнаті. Крім того, модель має можливість регулювання по висоті в межах 108 мм (1337 / 1391 / 1445 мм), що дозволяє вибрати оптимальну висоту для телевізора.
Завдяки розмірам 850x655x1654 мм і додатковій поличці 400x230 мм для аксесуарів, ITECH T1042TE є відмінним вибором для тих, хто шукає стильний та функціональний спосіб монтажу телевізора.
Стійка оснащена функцією нахилу, що дозволяє регулювати кут нахилу телевізора в діапазоні від +12° до -12°, щоб забезпечити комфортний перегляд з будь-якого місця в кімнаті. Крім того, модель має можливість регулювання по висоті в межах 108 мм (1337 / 1391 / 1445 мм), що дозволяє вибрати оптимальну висоту для телевізора.
Завдяки розмірам 850x655x1654 мм і додатковій поличці 400x230 мм для аксесуарів, ITECH T1042TE є відмінним вибором для тих, хто шукає стильний та функціональний спосіб монтажу телевізора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 70 дюйм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Розміри | |
| Вага | 11.24 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Презентаційна cтійка для телевизора ITech T1042TE |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +12°~-12° |
| Тип товару | Кріпити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 790 ₴










