Настінне кріплення для телевізора BRATECK KL38-69F – ідеальне рішення для безпечного та зручного монтажу вашого телевізора на стіні. Це кріплення підтримує діагоналі від 43" до 100" і здатне витримувати навантаження до 75 кг, що дозволяє використовувати його з широким спектром моделей телевізорів.
Завдяки мінімальній відстані від стіни всього 30 мм, цей кронштейн створює естетичний вигляд і дозволяє зберегти елегантний дизайн вашого інтер'єру. Важливим аспектом є універсальний VESA-підтримка, що охоплює найпоширеніші стандарти: 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 400x400, 600x300, 400x600, 600x400, 700x400, 800x400, 850x400, 600x600, 800x500, 800x600, 900x600 мм.
Це кріплення забезпечить вам надійність та зручність у встановленні телевізора, дозволяючи заощадити місце та створити чистий, організований вигляд вашого простору.
Завдяки мінімальній відстані від стіни всього 30 мм, цей кронштейн створює естетичний вигляд і дозволяє зберегти елегантний дизайн вашого інтер'єру. Важливим аспектом є універсальний VESA-підтримка, що охоплює найпоширеніші стандарти: 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 400x400, 600x300, 400x600, 600x400, 700x400, 800x400, 850x400, 600x600, 800x500, 800x600, 900x600 мм.
Це кріплення забезпечить вам надійність та зручність у встановленні телевізора, дозволяючи заощадити місце та створити чистий, організований вигляд вашого простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 100 дюйм |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Розміри | |
| Вага | 2.86 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн Brateck KL38-69F |
| Країна виробництва | China |
| Тип товару | Кріпити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴








