Презентаційна стійка ПC-11 Black, 55-75", до 50 кг
- В наявності
- Код: 3730844
8 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презентаційна стійка SECTOR ПС-11 Black
Презентаційна стійка ПС-11 — це надійне та високоякісне рішення для встановлення телевізорів діагоналлю від 55 до 75 дюймів. Вона витримує навантаження до 50 кг, а стандарт кріплення VESA забезпечує сумісність із більшістю сучасних моделей телевізорів. Роликові колеса дозволяють легко переміщувати стійку, що робить її ідеальним вибором для презентаційних просторів з активним використанням. Конструкція передбачає високу функціональність і простоту монтажу.
Характеристики:
Презентаційна стійка ПС-11 — це надійне та високоякісне рішення для встановлення телевізорів діагоналлю від 55 до 75 дюймів. Вона витримує навантаження до 50 кг, а стандарт кріплення VESA забезпечує сумісність із більшістю сучасних моделей телевізорів. Роликові колеса дозволяють легко переміщувати стійку, що робить її ідеальним вибором для презентаційних просторів з активним використанням. Конструкція передбачає високу функціональність і простоту монтажу.
Характеристики:
- Діагональ екрана: 55"-75"
- Стандарт кріплення (VESA): 200×200, 300×200, 300×300, 400×200, 400×300, 400×400, 600×200, 600×400 мм
- Тип встановлення: підлогове
- Регулювання: кут нахилу ТВ ±12°
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Кількість ступенів свободи: 2
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 75 дюйм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Презентаційна стійка ПC-11 Black, 55-75", до 50 кг |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Тип товару | Кріпити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴












