Особливості:
- Тип кріплення - настінний
- Сумісність - універсальний
- Товщина металу основи - 3 мм
- Товщина металевої труби - 2 мм та 1,5 мм
- Максимальне навантаження - 25 кг
- Відступ від стіни: 950-1700 мм
- Відстань між лапками регулюється від 290 мм до 410 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розміри | |
| Вага | 7.89 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 1070 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від проектора до стелі / стіни | 950 — 1700 мм |
| Відстань між лапками регулюється від | 290 - 410 мм |
| Короткий опис | Настінне кріплення для проектора SECTOR PRB95-170 |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип товару | Кріпити |
| Тип труби | Телескоп |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴












