Презентаційна стійка підлогова SECTOR T15 Black, 19"-55", до 30 кг, VESA від 100х100 до 400x400 мм
- В наявності
- Код: 3725035
4 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презентаційна стійка підлогова SECTOR T15 Black підходить для телевізорів та моніторів діагоналлю від 19"" до 55"" дюймів. Витримує навантаження до 30 кг. Розбірна конструкція забезпечує легке складання, зберігання та транспортування. Презентаційна стійка розроблена з урахуванням максимальної функціональності, а також легка у встановленні.
Використовується для проведення виставок, конференцій, відеопрезентацій, розміщення інформації на телевізорах на ресепшнах, у холах, зручної роботи з тач-панелями в будь-яких приміщеннях.
Особливості:
- VESA: 200х200, 200х300, 200х400, 200x600, 300х200, 300х300, 300х400, 400х200, 400х300, 400х400 мм.
- Діагональ: 19""-55"".
- Нахил: +12°~-12°.
- Допустиме навантаження: до 30 кг.
- Габарити: 660 х 400 х 1236-1460 мм (регулювання по висоті з шагом 56 мм).
- Висота стійки від підлоги до верху кронштейну 1236-1460 мм; від підлоги до верху стійки 1300 мм; від підлоги до середини кронштейну 1026 - 1250 мм.
- Висота полички від підлоги - 500 мм.
- Розмір полиці: 400 х 250 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Розміри | |
| Вага | 24.154 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 1330 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Презентаційна стійка підлогова SECTOR T15 Black, 19"-55", до 30 кг, VESA від 100х100 до 400x400 мм |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | +12°~-12° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴











