Кронштейн Brateck KMA28-223, 23" - 42", до 35 кг, VESA від 75x75 до 200x200Кут нахилу: +5°~-15, Пово
- В наявності
- Код: 3725494
1 249 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості BRATECK KMA28-223L:
- Діагональ: 23"-42".
- Навантаження: до 35 кг .
- Кут нахилу: +5°~-15°.
- Рівень екрану: +5°~-5°.
- Поворот: +90°~-90°.
- VESA: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200 мм.
- Відступ від стіни: 52~608 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 42 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Вага | 3.185 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн Brateck KMA28-223, 23" - 42", до 35 кг, VESA від 75x75 до 200x200Кут нахилу: +5°~-15, Пово |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +5°~-15° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴









