Кронштейн Brateck LPA68-223, 23" - 42", до 30 кг, VESA від 100x100 до 200x200Кут нахилу: -10º ~ +3º,
- В наявності
- Код: 3725493
599 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості BRATECK LPA68-223:
- Діагональ: 23" - 42".
- Кут нахилу: -10º ~ +3º.
- Навантаження: до 30 кг.
- Поворот: 180 º.
- Відстань від стіни: 56-378 мм.
- VESA: 100x100, 100х200, 200x100, 200x200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 42 дюйм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1.96 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн Brateck LPA68-223, 23" - 42", до 30 кг, VESA від 100x100 до 200x200Кут нахилу: -10º ~ +3º, |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | -10º ~ +3º |
| Кут повороту | 180° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴












