Кронштейн Brateck LPA68-221, 23" - 42", до 30 кг, VESA від 100x100 до 200x200Кут нахилу: -8º ~ +5º,
- В наявності
- Код: 3725492
389 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості BRATECK LPA68-221:
- Діагональ: 23" - 42".
- Кут нахилу: -8º ~ +5º.
- Навантаження: до 30 кг.
- Поворот: 90º.
- Відстань від стіни: 56-204 мм.
- VESA: 100x100, 100х200, 200x100, 200x200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 42 дюйм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1.335 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн Brateck LPA68-221, 23" - 42", до 30 кг, VESA від 100x100 до 200x200Кут нахилу: -8º ~ +5º, |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | -8º ~ +5º |
| Кут повороту | 90º |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴












