Стіл мобільний SECTOR СН-135, висота 620-860 мм, розмір стільниці 800Х600 мм
- В наявності
- Код: 3725238
2 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл надліжковий SECTOR СН-135 забезпечує комфортні умови для роботи і навчання та має широке цільове призначення. Виготовлений в сучасному мінімалістичному стилі, підійде практично під будь-який інтер'єр. Столик на колесах дуже зручний у використанні завдяки своїй мобільності. При необхідності ви легко забираєте його із одного місця в інше, не витрачаючи часу на перекладання речей.
Характеристики:
- Стільниця: 800х600 мм.
- Площадка з регулюванням куту нахилу: 500х350 мм.
- Вага: 15 кг.
- Висота може бути налаштована на 5 рівнях: 620 мм, 680 мм, 740 мм, 800 мм, 860 мм.
- Регулювання здійснюється за допомогою 4-х гвинтів барашків з кроком 60 мм.
- Ширина столу може бути налаштована від 900 мм до 1350 мм.
- Металеві деталі виготовлені з квадратних труб 25х25х1,5 мм та 20х20х1,5 мм.
- Стільниця, полиця та екран виготовлені з плит ламінованих ДСП емісії класу Е1 товщиною 16 мм.
- Покриття металевих частин: напилення порошкової фарби сірого кольору.
- Усі виступаючі закінчення металевих деталей закриті пластиковими заглушками, які запобігають пошкодженню підлоги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Ширина | 630 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 14.87 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Стіл мобільний SECTOR СН-135, висота 620-860 мм, розмір стільниці 800Х600 мм |
| Тип товару | Стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴












