Стельове кріплення SECTOR СМ-202Т, 23"-43", до 35 кг, VESA від 50Х50 - 200Х200
- В наявності
- Код: 3725315
1 959 ₴
Стельове кріплення для телевізорів моделі CM-202T представляє собою сучасний кронштейн, розроблений для безпечного та надійного монтажу двох телевізорів на стелю. Ця модель ідеально підходить для екранів з діагоналлю від 23 до 43 дюймів і забезпечує підтримку навантаження до 35 кг.
Кріплення дозволяє регулювати кут нахилу для оптимального візуального сприйняття, пропонуючи діапазон відстані від стелі від 100 до 150 см з можливістю налаштування кожні 10 см для забезпечення ідеальної висоти. Крім того, кронштейн має регульований кут нахилу в межах +/- 34 градусів, що додає додаткову гнучкість при монтажі. Також передбачена інтегрована система управління кабелями всередині стійки.
Стельове кріплення CM-202T стане оптимальним рішенням для тих, хто планує кріпити два телевізори на стелю, забезпечуючи ідеальний кут огляду.
- Відстань від стелі: 100 см - 150 см.
- Кут нахилу: -12°~+12°.
- Кут нахилу відносно стелі: -34°~+34°
- Місце встановлення: стельове.
- Кількість ступенів свободи: 1.
- Кількість встановлюваних екранів: 2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 43 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Вага | 5.17 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 990 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Стельове кріплення SECTOR СМ-202Т, 23"-43", до 35 кг, VESA від 50Х50 - 200Х200 |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | -34°~+34° |
| Тип товару | Кріпити |
- Ціна: 1 959 ₴










