Кронштейн Brateck LDT66-C012, 17" - 32", VESA: 75x75,100x100мм, до 9 кг
- В наявності
- Код: 3725141
949 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості BRATECK LDT66-C012:
- Діагональ: 17" - 32".
- Навантаження: до 9 кг.
- Кут нахилу: до -45+45°.
- Поворот: +90°~-90°.
- Обертання: +180°~-180°.
- Висота: 407 мм.
- VESA: 75x75,100x100мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 32 дюйм |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Розміри | |
| Вага | 2.89 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн Brateck LDT66-C012, 17" — 32", VESA: 75x75,100x100 мм, до 9 кг |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | -45+45° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴












