Презентаційна стійка підлогова SECTOR T14 Black, 19"-55", до 30 кг, VESA від 100х100 до 400x400 мм
- В наявності
- Код: 3725036
3 650 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презентаційна стійка підлогова SECTOR T14 Black підходить для телевізорів та моніторів діагоналлю від 19" до 55" дюймів. Наявність роликових коліс полегшує переміщення стійки, а розбірна конструкція забезпечує легке складання, зберігання та транспортування. Презентаційна стійка розроблена з урахуванням максимальної функціональності, а також легка у встановленні.
Особливості SECTOR T14 Black:
- Вільне обертання верхівки на 360°.
- Допустиме навантаження: до 30 кг.
- Габарити: 86,5 х 62,5 х 131,5-181,5 см (регулювання по висоті з шагом 10 см).
- Металеві колісні опори вільного обертання з гумовими колесами з стопором.
- Висота стійки від підлоги до верху кронштейну 131,5-181,5 см; від підлоги до верху стійки 114 см; від підлоги до середини кронштейну 110 - 160 см.
- Місце встановлення: підлогові.
- Кількість ступенів свободи: 3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Розміри | |
| Вага | 6.74 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 1010 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Презентаційна стійка підлогова SECTOR T14 Black, 19"-55", до 30 кг, VESA від 100х100 до 400x400 мм |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Тип товару | Стійка презентаційна для плазм та ЖК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴










