



Проектор ACER AOpen QH12A LED,720P, 5500LL 280AL ,1000:1,1.4,3W,30000г,HDMI, USB-A,0,95Kg
- В наявності
- Код: 3724837
5 985 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надпортативний проектор ACER AOpen QH12A (MR.JWV11.001).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | LCD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 1000 |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Лампа | |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | Немає |
| Інтерфейси | USB (A) |
| Інтерфейси (вхід) | 1*HDMI, 1*USB-A 2.0, 1*AV (Composite + Audio R/L), 1*mini-jack 3.5 мм (вихід) |
| Вбудована можливість | Bluetooth Wireless Audio (V 4.2, BT In/Out) |
| Гарантія | 12 |
| Джерело світла | LED |
| Динамік (Вт) | 3W Speaker x 2 Bluetooth Wireless Audio (V 4.2, BT In/Out) |
| Застосування проектора | Для офісу і мобільних презентацій |
| Коефіцієнт масштабування | 1x |
| Комплектність | Шнур живлення, Пульт дистанційного керування (без батареї), Інструкція користувача, Кабель HDMI |
| Коротрий опис | проектор AOpen QH12A (LED,720P, 5500LL(280AL),1000:1,1.4,3W,30000г,HDMI, USB-A,0,95Kg) |
| Корреція трапеції | +/-30° (Vertical, Manual), +/-30° (Horizontal, Manual) 4-Corner adjustment |
| Країна виробництва | China |
| Прекційне відношення | 1.4 |
| Підтримка 3D | - |
| Світловий потік | 5500Ll(135 ALm) лм |
| Сумка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 985 ₴



