Кріплення для телевізора настінне TV02T, 23"-43" до 35 кг, VESA від 50x50 до 200x200, кут нахилу -
- В наявності
- Код: 3702820
310 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для телевізора TV02T підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів та моніторів з діагоналлю 23"-43 " та вагою до 35 кг. Модель відрізняється своєю надійністю, довговічністю і простотою монтажу. За допомогою настінного кронштейна TV-02T можна розмістити телевізор, плазмову LED/LCD панель практично в будь-якій частині кімнати. Кронштейн практично непомітний, легко монтується на стіну.
Переваги кронштейна:
- Виготовлений із металу високої міцності.
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою.
- Надійна конструкція.
- Кронштейн для телевізора.
- Монтажний набір.
- Інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 43 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Вага | 0.865 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для телевізора настінне TV02T, 23"-43" до 35 кг, VESA від 50x50 до 200x200, кут нахилу - |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | +12°~-12° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴









