
Кріплення настінне для телевізора KIVI Basic-44F 32"-70", VESA 400*400Навантаження: до 45 кг, фікс
- В наявності
- Код: 3702311
659 ₴
Кронштейн KIVI Basic-44F - це квінтесенція безпечного кріплення та стильного вигляду вашого телевізора. Надійні елементи конструкції витримують інтенсивне використання. Кронштейн підійде для телевізорів із діагоналлю від 23 до 43 дюймів та вагою до 45 кілограмів.
Загалом 20 міліметрів до стіни роблять кронштейн KIVI Basic-44F майже непомітним за ТВ-панеллю. Таким чином, ваш інтер'єр залишиться лаконічним та витонченим, незважаючи на ретельно та надійно закріплений телевізор. При цьому перегляд фільмів та телепрограм стане значно приємнішим та комфортнішим.
Якщо ви хвилюєтеся про те, що монтувати настінне кріплення для телевізора дуже важко, то KIVI Basic-44F саме для вас. Кронштейн має надзвичайно зрозумілу конструкцію, яку легко та просто змонтувати самостійно. Вам також допоможе докладна інструкція з монтажу, яка має кожен комплект.
Кронштейни для телевізорів KIVI Basic-44F пройшли суворі перевірки безпеки. Професійна випробувальна лабораторія UL/TUV Witness Test Lab підтвердила міцність кріплень, що тестувалися навантаженнями, а також на різних поверхнях. Крім того, кріплення випробовувалися температурою та бризками солоної води, а також перевірено міцність упаковки. Все для того, щоб ви отримали справді якісний та надійний продукт!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення настінне для телевізора KIVI Basic-44F 32"-70", VESA 400*400Навантаження: до 45 кг, фікс |
| Країна виробництва | China |
| Тип товару | Кронштейн |
- Ціна: 659 ₴



