



Презентаційна стійка Sector T10 Grey похила для кронштейнів та моніторів діагоналлю 37" — 70" (max V
- В наявності
- Код: 3701371
3 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презентаційна підлогова стійка Сектор T10 Grey підходить для телевізорів та моніторів діагоналлю від 37" до 70" дюймів. Витримує навантаження до 40 кг. Стандарт VESA, що підтримується: min 200×200, max 600×400 mm. Наявність роликових коліс полегшує переміщення стійки, а розбірна конструкція забезпечує легке складання, зберігання та транспортування.
Презентаційна стійка розроблена з урахуванням максимальної функціональності, а також легка у встановленні. Використовується для проведення виставок, конференцій, відеопрезентацій, розміщення інформації на телевізорах на ресепшнах, у холах, зручної роботи з тач-панелями в будь-яких приміщеннях
Переваги:
- основа виготовлена з металу, що забезпечує міцність та довговічність;
- пофарбована порошковою полімерною фарбою;
- міцна конструкція;
- захист від випадкового пошкодження дисплея;
- легкість та простота збирання без спеціальних навичок.
- VESA: 200х200, 200х300, 200х400, 200x600, 300х200, 300х300, 300х400, 400х200, 400х300, 400х400, 500х200, 500х300, 500х400, 600х200, 600х300, 600х400.
- Діагональ: 37"-70".
- Нахил: +12°~-12°.
- Допустиме навантаження: до 40 кг.
- Габарити: 880 х 665 х 1365-1785 мм.
- Висота стійки: від підлоги до верху кронштейну - 1365-1785; від підлоги до верху стійки - 1240-1655; від підлоги до середини кронштейну - 1160-1575.
- Висота полички: 760 - 1180.
- Розмір полиці: 480 х 280 мм.
- Регулювання: нахил.
- Місце встановлення: підлогові.
- Кількість ступенів свободи: 1.
- Кількість встановлюваних екранів: 1.
- Колір: сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Максимальна діагональ телевізора | 75 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Вага | 15.4 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 1140 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Презентаційна стійка Sector T10 Grey похила для кронштейнів та моніторів діагоналлю 37" — 70" (max V |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +12° ~ -12° |
| Тип товару | Стійка презентаційна для плазм та ЖК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴



