



Кріплення для ТВ настінне PTRB49 37"-70" нахил: +5°~-15°відстань до стіни:50~464 мм Поворот: до 120
- В наявності
- Код: 3701367
1 399 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приголомшливий дизайн і зручність конструкції кронштейна ITech PTRB49 дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, зручно регулюючи кут нахилу вашого телевізора.
Кронштейн ITech PTRB49 практично непомітний, легко монтується на стіну, сумісний із стандартами VESA.
Особливості:
- Діагональ: 37" - 70"
- Навантаження: до 40 кг
- Нахил: -15 ° - +5 °
- Поворот: 120 °
- Відступ від стіни: 53-464 мм
- VESA: 200x200, 200х300, 200х300, 300х200, 300x300, 300х400, 400х200, 400х300, 400x400, 600х200, 0
- Вага: 6.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 47 дюйм |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для ТВ настінне PTRB49 37"-70" нахил: +5°~-15°відстань до стіни:50~464 мм Поворот: до 120 |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +5°~-15° градусів |
| Кут повороту | 120 градусів |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴



