

Кріплення для ТВ настінне PB2T 23"-42" нахил: +12°~-12°відстань до стіни:53 мм Навантаження: до 30
- В наявності
- Код: 3701358
329 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний кронштейн ITECH PB2T ідеально підійде для телевізора з діагоналлю від 23" до 42", витримає навантаження вагою до 30 кг. Приголомшливий дизайн та зручність конструкції ITECH PB2T дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів. Кронштейн практично непомітний, швидко і легко монтується на стіну. Відступ від стіни 53 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 42 дюйм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для ТВ настінне PB2T 23"-42" нахил: +12°~-12°відстань до стіни:53 мм Навантаження: до 30 |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | -12...+12 |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴



