


Презентаційна стійка Sector T10 Black похила для кронштейнів та моніторів діагоналлю 37" — 70" (max
- В наявності
- Код: 3701193
3 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презентаційна стійка сектора T10 ідеально підійде для кріплення телевізора. Зручно та швидко монтується.
Характеристики:
Характеристики:
- Діагональ: 37 "- 70".
- Завантаження: до 40 кг.
- Нахил: +12°~-12°.
- VESA: 200х200, 200х300.
- Габарити: 880 х 665 х 1365-1785 мм.
- Відстань між отворами на стійці для монтажу кронштейна (на самій стійці по вертикалі): 5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 1140 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Презентаційна стійка Sector T10 Black похила для кронштейнів та моніторів діагоналлю 37" — 70" (max |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +12°~-12° |
| Тип товару | Стійка презентаційна для плазм та ЖК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴



