


Кріплення для ТВ PTRB-77 настінне, шарнірне 37-70", VESA:200-600, з нахилом +5/-15°, відстань до
- В наявності
- Код: 3701128
2 990 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн ITech ідеально підійде для LED- і LCD-телевізорів.
Дуже зручно та швидко монтується. Підходить для 37"—70"-дюймового екрана.
Дуже зручно та швидко монтується. Підходить для 37"—70"-дюймового екрана.
- Висока стійкість до механічних навантажень.
- Елегантний і вишуканий дизайн.
- Компактні розміри кріплення.
- Простота встановлення настінного кріплення.
- Максимальне навантаження: 60 кг.
- Поворот: до 180 град.
- Відступ від стіни: 69-615 мм.
- VESA сумісний: 200x200, 400x200, 300x300, 400x400, 600x400 мм.
- Вага: 7 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 70 дюйм |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Розміри | |
| Вага | 7.56 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для ТВ PTRB-77 настінне, шарнірне 37-70", VESA:200-600, з нахилом +5/-15°, відстань до |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +5°~-15° |
| Кут повороту | +180°~-180° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴



