Кронштейн для мікрохвильової печі BRATECK MB-6 W (колір білий)
- В наявності
- Код: 3699701
419 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сьогодні мікрохвильова піч стала незамінною помічницею на кухні. Але найчастіше вона займає багато місця. Розмістіть її на кронштейні Brateck MB-6 W для СВЧ і звільніть простір для ваших кулінарних подвигів.
Консолі кріпляться до стіни за допомогою міцної основи. Завдяки їй площа дотику конструкції зі стіною більша. Відповідно, навантаження на стіну розподіляється рівномірно, і кронштейн тримається ще міцніше.
Кронштейн стане надійним плечем для вашої мікрохвильової печі. Він витримує навантаження до 30 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн для мікрохвильової печі BRATECK MB-6 W (колір білий) |
| Країна виробництва | China |
| Тип товару | Кронштейн для НВЧ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴



