


Настільне кріплення/підставка для ТВ/монітора ITech KF-1 Діагональ: 37-70", VESA:200x200-600x400,д
- В наявності
- Код: 3699702
1 290 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна стійка ITech KF-1 підійде для плоских телевізорів і моніторів діагоналлю 37 "-70" і вагою до 35 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 47 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Вага | 2.99 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | настільне кріплення/підставка для ТВ/монітора ITech KF-1 Діагональ: 37-70", VESA:200x200-600x400,д |
| Країна виробництва | China |
| Тип товару | Кріплення VESA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴



