Презентаційна стійка Сектор Т8 (Діагональ 32"-50" , Навантаження до 40 кг.VESA: 200х200-400х400, дв
- В наявності
- Код: 3699092
1 199 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презентаційна стійка сектор Т8 ідеально підійде для кріплення телевізора. Зручно та швидко монтується.
- Диагональ: 26" — 55"
- Нагрузка: до 40 кг
- Высота: 370 мм — 550 мм (есть 4 положения высоты)
- Толщина профиля: 30х50 мм
- VESA: мин 100х100 — макс 400х400 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сектор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 47 дюйм |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Розміри | |
| Вага | 5.55 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Презентаційна стійка Сектор Т8 (Діагональ 32"-50" , Навантаження до 40 кг.VESA: 200х200-400х400, дв |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Тип товару | Стійка презентаційна для плазм та ЖК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴








