


Стіл мобільний Сектор FMT-01-3 Висота: 700-1050мм, Розмір стільниці: 760х390мм Відстань між коліща
- В наявності
- Код: 3699093
2 090 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл мобільний Сектор FMT-01-3.
- Висота: 700-1050 мм.
- Розмір столешниці: 760х390 мм.
- Навантаження: до 20 кг.
- Відстань між коліщатками: 670х330 мм.
- Коліщатка зі стопери.
- Наявність гачка - є.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сектор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Бежевий |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Розміри | |
| Вага | 9.28 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Стіл мобільний Сектор FMT-01-3 Висота: 700-1050мм, Розмір стільниці: 760х390мм Відстань між коліща |
| Країна виробництва | Україна |
| Розміри пристрою, мм | 760х390x700(1050) |
| Тип товару | Стіл проекційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴



