Презентаційна стійка Сектор Т7 ідеально підійде для кріплення телевізора. Зручно і швидко монтується.
- Стандарт кріплення: VESA: 100х100, 200х200, 200х100, 300х300, 300х200, 400х200, 400х300, 400х400, 600х200, 600х400, 800х400 мм
- Максимальне навантаження: 65 кг
- Сумісність (діагональ): 43 "-86"
- Поворот: -15 ° ~ 15 °
- Висота стійки 1500 мм
- Розмір полиці: 630 х 250 мм
- Відстані між отворами на стійці для монтажу кронштейна (на самій стійці по вертикалі): 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сектор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 47 дюйм |
| Максимальне навантаження | 65 кг |
| Розміри | |
| Вага | 27.72 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 1560 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Презентаційна стійка Сектор Т7 Black |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | -15°~15° |
| Тип товару | Стійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴






