
Кріплення для ТВ, з нахилом 0-15°, настінне PLB-120 60"-100" відстань до стіни: 130 мм Навантаження
- В наявності
- Код: 3698954
2 990 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн ITech PLB-120 – це додатковий аксесуар для кріплення телевізора на вертикальній стіні. Кріплення виконано з сучасних матеріалів, що, безсумнівно, сприяє його успішної та ефективної експлуатації протягом усього терміну служби.
Фірма-виробник гарантує високу якість збірки і екологічність. Кронштейн ITech PLB-120 може використовуватися для кріплення телевізорів, побудованих за технологією LCD або LED також можливе використання аксесуара для фіксації плазмових телевізорів. У комплекті з пристроєм поставляються всі необхідні кріпильні елементи для самостійної збірки і коротка інструкція.
Дизайн кронштейна представлений в класичній формі. Він відмінно доповнить оформлення вашого телевізора і буде відмінно гармоніювати з інтер'єром вашої квартири або офісу. Кронштейн підходить для 60" — 100" дюймового екрану. Має високу стійкість до механічних навантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна діагональ телевізора | 100 дюйм |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для ТВ, з нахилом 0-15°, настінне PLB-120 60"-100" відстань до стіни: 130 мм Навантаження |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +15/-15° |
| Тип товару | Кріплення VESA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴



