



Презентаційна стійка Сектор Т6 Діагональ 37"-70" , Навантаження до 50 кг.VESA: 200х200-600х400, дві
- В наявності
- Код: 3698412
4 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презентаційна підлогова стійка Сектор T6 підходить для телевізорів та моніторів діагоналлю від 32" до 70" дюймів. Витримує навантаження до 50 кг. Стандарт VESA, що підтримується: min 200×200, max 600×400 mm. Наявність роликових коліс полегшує переміщення стійки, а розбірна конструкція забезпечує легке складання, зберігання та транспортування.
Презентаційна стійка розроблена з урахуванням максимальної функціональності, а також легка у встановленні. Використовується для проведення виставок, конференцій, відеопрезентацій, розміщення інформації на телевізорах на ресепшнах, у холах, зручної роботи з тач-панелями в будь-яких приміщеннях
Переваги:
- основа виготовлена з металу, що забезпечує міцність та довговічність;
- пофарбована порошковою полімерною фарбою;
- міцна конструкція;
- захист від випадкового пошкодження дисплея;
- легкість та простота збирання без спеціальних навичок.
- VESA: 200х200, 200х400, 300х200, 300х300, 300х400, 400х200, 400х300, 400х400, 500х200, 500х300, 500х400, 600х200, 600х300, 600х400.
- Діагональ: 32"-70".
- Допустиме навантаження: до 50 кг.
- Кут нахилу: -10°.
- Габарити: 650 х 610 х 1500 мм.
- Розмір полиці: 530 х 250 мм.
- Регулювання: нахил.
- Місце встановлення: підлогові.
- Кількість ступенів свободи: 1.
- Кількість встановлюваних екранів: 1.
- Колір: сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сектор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Сірий |
| Максимальна діагональ телевізора | 70 дюйм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Розміри | |
| Вага | 24.2 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 1520 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Презентаційна стійка Сектор Т6 Діагональ 37"-70" , Навантаження до 50 кг.VESA: 200х200-600х400, дві |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | -10° |
| Тип товару | Стійка презентаційна для плазм та ЖК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴



