Кріплення для проектора стельове/настінне,трубка63-100см., колір білий
- В наявності
- Код: 3626217
679 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CHARMOUNT PRB63-100 white призначений для проектора вагою до 20 кг.
Кронштейн кріпиться до стелі або до стіни, дає можливість нахилити проєктор від - 15 ° до + 15 ° та регулювати відступ від стелі/стіни в межах 630-1000 мм.
Відстінь між адаптерами регулюється від 210 до 280 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 2.255 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між лапками регулюється від | 210-280 мм |
| Довжина труби кріплення | 1000 мм |
| Короткий опис | Кріплення для проектора стельове/настінне,трубка63-100см., колір білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кут нахилу | -15 + 15 |
| Тип труби | Телескоп |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴









